سامانه ریشه - اولین سامانه نمایشگاه آنلاین کشاورزی و نوبت دهی هوشمند آبیاری ایران

FAQ
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سامانه نوبت دهی -ریشه

برنامه مدیریت آبدهی و سامانه ریشه و خدمات وابسته آن بصورت رایگان ارائه می شود و فقط هزینه ارسال تماس صوتی و پیامک از کشاورزان بصورت سالانه از نماینده چاه موتور یا قنات گرفته می شود. و آن هم بعد از دوره تست(یکماهه) و. پس از رضایت در قرارداد ارسالی لحاظ می شود و در صورت عدم رضایت در دوره تست هیچ گونه هزینه ای تحت هیچ عنوان از شما اخذ نمی کردد.
این خدمت یک خدمت کاملا فناورانه و آنلاین است و به صورت فوری و پس از درخواست برنامه ، فایل نصبی برای مدیر و نماینده چاه ارسال می شود.
در صورتی که بعد از سفارش طرح و در دوره تست برنامه(یکماه) از روند و خدمات رسانی سامانه راضی نبودید هیچ گونه وجهی از شما دریافت نخواهد شد و قرارداد فسخ شده در نظر گرفته می شود و درصورتی که بعد از دروه تست از خدمات استفاده نمایید و مطابق قرارداد هزینه 30 هزارتومان به ازای هر کشاورز (سالانه)از نماینده اخذ می شود و قابل استرداد نخواهد بود و افراد می توانند با ثبت درخواست خود نسبت به حذف خدمات اقدام نمایند.
پشتیبانی از این محصول بصورت رایگان در تمامی مدت دوره قرارداد توسط شرکت پیشتازان کویر نوبهار به شماره ثبت :643 انجام خواهد پذیرفت و در صورت بروز مشکل و یا نیاز به افزایش خدمات می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح الی 21:00 با پشتیبانی شرکت به شماره:05155428001 تماس بگیرید

جهت مشاوره و استفاده از سرویس ها با ما تماس بگیرید

مشارین ما در صبح و بعدازظهر از 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به شما می باشند

تماس با ما
Shape